Vítejte na Rodičům.com

Webové stránky Rodičům.com si kladou za cíl pomáhat seniorům ve všech oblastech života. Vzhledem k naší dlouholeté práci se seniory jsme se rozhodli naše služby postupně rozšiřovat, takže vám či vašim rodičům kdykoliv nabídneme pomoc například s nákupem počítačů, notebooků, nebo elektroniky. Díky nám můžete ušetřit peníze i čas jak před nákupem v kamenném obchodě, tak na Internetu. S naším poradenstvím již nikdy nenaletíte na obchodní triky prodejců, ani si nekoupíte ležák či výrobek, který vlastně ani nepotřebujete.

Dále vám kdykoliv pomůžeme při pořízení Internetu, mobilního telefonu, pevné linky, již dlouhodobě pak seniorům poskytujeme zaškolení při práci s počítačem a zejména na Internetu.

Najdete u nás také varování před podvody, které hrozí zejména seniorům.

Rádi vám také pomůžeme s vyhledáním nejbližšího vhodného lékaře, nebo s výběrem potravinových doplňků. Vzhledem ke zkušenostem našich stávajících klientů vám můžeme doporučit ty nejlepší lázeňské pobyty, nebo speciální zájezdy pro seniory.

Jste-li bez partnera či přátel, nabízíme vám také pomoc se seznamováním.

Naši odborní poradci vám poskytnou finanční poradenství, díky kterému pro vás dosáhneme značných úspor např. při uzavírání pojištění, placení daní, ale také u plateb za elektřinu, plyn, telefony, bankovní účet, ale i u běžných nákupů. Ve spolupráce s erudovaným právníkem a notářem nabízíme také právní poradenství.

Při problémech se samotou, depresemi, či problémy s potomky vám poslouží naše psychologická poradna.

Najdete u nás také veškeré možnosti vzdělávání pro seniory, stejně jako zajímavé přednášky a kurzy.

Mezi naše oblíbené  služby patří také nákup do domu, úklid bytu či celého domu, veškeré domácí práce, zajištění oprav nebo řemeslníka.

Užitečná je také naše nabídka sestavení rodokmenu, nebo vyhledání vašich příbuzných či známých. V neposlední řadě u nás najdete veškeré informace o zábavě pro seniory.

Názory a zkušenosti našich zákazníků najdete pod odkazem Reference.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..