nové řešení slev pro seniory s IN-kartou

Logo českých drahČeské dráhy zrušily od 1.2.2012 slevu pro důchodce na každou jízdenku byla  50% sleva, která byla doposud  daná automaticky. Udělali ovšem výhodné řešení. Je jasné že většině seniorů by se to nelíbilo snažili se najít lepší řešení. Myslíme si že pořízením IN karty se jim to povedlo.

Pořízením si inKarty + dohrání aplikace IN senior  za celkem 490 Kč. Poté získáte  opět slevu 50% na všechny jízdenky ČD.  Když si pořídíte tuto kartu tak v osobním či spěšném vlaku nemusíte kupovat žádné jiné jízdní doklady, stačí vám IN karta s aplikací IN senior. Při cestách rychlíky a vlaky vyšší kvality můžete využívat 50% slevu z obyčejného jízdného nebo můžete využít slevu ze zpáteční jízdy. Slevu 25%  z Traťových jízdenek, nebo také slevu na jízdenky SporoTiket Česko a ČD promo. Konkurenční soukromá společnost RegioJet dává slevu 30% všem cestujícím, kteří mají více než 60 let.

takhle vypadá IN-karta

 

S In-kartou, na které je nahrána některá z těchto aplikací  IN 25, IN 50, IN 100, IN senior, IN junior nebo IN business, si můžete zakupovat zvýhodněné místenky pro vlaky SC Pendolino. In-karta také může sloužit jako takzvaná elektronická peněženka, do které u pokladny nabijete peníze a poté s ní můžete nakupovat jízdenky v jakémkoli automatu nebo bezhotovostně u pokladny. Za takové nákupy dostanete slevu v podobě bonusu, který se vám přičte zpět do elektronické peněženky. Platbu elektronickou peněženkou u pokladny je nutné hlásit předem.

Co je to  IN karta?

In-karta je plastová čipová karta ve velikosti běžné platební karty. Je určena především stálým zákazníkům ČD, kteří díky ní mohou cestovat vlakem výhodněji. Na kartu se dá totiž nahrát některá ze slev ve formě takzvané aplikace, díky níž pak cestující nakupuje jízdenky se slevou odpovídající příslušné aplikaci.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..