FOR SENIOR 2012 – 6. veletrh pro plnohodnotný život (první část)

FOR SENIOR - logoOd čtvrtka 12. do neděle 15. 4. 2012 se v pražských Letňanech uskutečnil již šestý ročník veletrhu pro seniory FOR SENIOR. Veletrh proběhl v rámci rodiny veletrhů FOR FAMILY, jejichž součástí byly také veletrhy FOR PETS a FOR KIDS. Jestli jste se na letošní veletrh FOR SENIOR nemohli podívat, přinášíme vám z něj v první části to nejzajímavější.

Bydlení pro seniory:

Bytový dům Rezidence Magnolie – příprava zahájení provozu!

Již hotový projekt (kolaudace proběhla koncem roku 2011) nabízí celkem 71 bezbariérových bytových jednotek s velikostí 21 až 36 m2, v parkové zahradě v blízkosti Prahy (14 kilometrů), a s možností brzkého nastěhování kohokoliv ve věku 50 let či více.

kuchyňský kout a vybavený pokoj v Rezidenci Magnolie

Cena za měsíční pobyt začíná již na velmi příznivých 6.350 korunách, v čemž je také služba recepce (10 hodin denně, poté je zajištěna činnost asistenční služby), výtah, údržba a úklid společných i venkovních prostor, zabezpečení televizního a satelitního signálu, užívání internetu ve společných prostorách, pojištění objektu, a připojení na pult bezpečnostní služby.

balkóny u pokojů v Rezidenci Magnolie

Dále jsou k dispozici sociální služby, ordinace praktického lékaře přímo v objektu (zatím je dle inženýra Laštůvky – majitele Rezidence Magnolie připravena dohoda o přítomnosti místního lékaře 1x týdně), masáže, pedikúra, manikúra, za mírný poplatek pak zajištění úklidu bytu, zajištění nákupů, vyzvednutí léků, internet, telefonní linka, apod.
Cenu pronájmu si senioři mohou snížit díky příspěvku na bydlení od státu.

půdorys přízemí Rezidence Magnolie
půdorys prvního patra Rezidence Magnolie

V ceně pronájmu není zahrnuta vlastní spotřeba uživatelů bytů, tedy elektřina, topení (elektrické), vodné a stočné, ale každá bytová jednotka má svá vlastní měřidla, nic se poměrně nerozpočítává (jako tomu bývá v činžovních domech).

v ceně pronájmu Rezidence Magnolie je také kuchyňský kout

V bytovém době Rezidence Magnolie se každý byt skládá z předsíně, koupelny a obývacího pokoje s kuchyňskou linkou.
V bytech jsou standardně položeny plovoucí podlahy, osazena osvětlovací tělesa v předsíni, koupelně i obývacím pokoji.

WC a sprchový kout v Rezidenci Magnolie

S cateringovou společností je dohodnuta možnost dovozu obědů (výběr z několika možných jídel) v obvyklých plastových boxech za 55 korun až do bytu, což je za polévku, hlavní jídlo a zákusek cena velmi příjemná.
V případě většího počtu strávníků je v Rezidenci Magnolie připravena možnost využití společenské místnosti jako jídelny, s kompletním jídelním servisem.
Potřebujete-li například speciální dietní režim, můžete si objednat i celodenní jídlo, opět v sympatické ceně 116 korun.

čelní pohled na Rezidenci Magnolie

Zahrada v parkovém stylu bude osazena magnóliemi i dalšími stromy a keři. Bude obsahovat několik zón odpočinku s lavičkami. Dokončení zahrady je plánováno již v průběhu jara roku 2012.
Před bytovým domem je připraveno a možno si za 250 Kč měsíčně zarezervovat 34 parkovacích stání, a čtyři parkovací místa pro handicapované osoby.

mapa Čechy - Rezidence Magnolie

Jen 100 metrů od Rezidence Magnolie je prodejna potravin, večerka a trafika. Do centra města Neratovice je to jen 10 minut pěšky.
Do centra Prahy se z Rezidence Magnolie (Obec Libiš) dostanete vlakem za půl hodiny (zastávka je 900 metrů od objektu), autobusem pak za 40 minut (zastávka je 200 metrů od objektu).

Chcete znát ceny konkrétních bytových jednotek v Rezidence Magnolie, nebo máte jiné dotazy?
Kontaktujete nás, a rádi Vám pomůžeme.

satelitní mapa - Rezidence Magnolie

Za pozvání na rodinu veletrhů FOR FAMILY děkujeme společnosti ABF a.s.

PŘIPRAVUJEME PRO VÁS POKRAČOVÁNÍ!

Jeden komentář u “FOR SENIOR 2012 – 6. veletrh pro plnohodnotný život (první část)”

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..