Sleva pro seniory při nákupu dioptrických brýlí

Až do 18. 4. 2010 nebo do vyprodání zásob můžete využít akce VÁŠ VĚK = VAŠE SLEVA, výhodné zejména pro seniory. Pořídíte-li si v tomto období dioptrické brýle, získáte na širokou kolekci vybraných obrub slevu přesně tolik procent, kolik vám je let (například 58 let = 58% sleva).

Nabídka platí na nákup široké kolekce vybraných obrub od 18. 1. do 18. 4. 2010 nebo do vyprodání zásob při nákupu kompletních dioptrických brýlí s tenčenými plastovými skly sady Comfort podle ceníku GrandOptical, anebo s jiným typem skel ve vyšší ceně.

Tuto slevu nelze kombinovat ani sčítat s jinými akčními nabídkami. Více informací obdržíte na prodejnách GrandOptical.

Využijte této atraktivní slevy na obruby a dopřejte si progresivní (multifokální) skla
Progresivní skla jsou určena pro korekci přirozeného nástupu obtíží, jež se projevují zejména po čtyřicítce zhoršením schopnosti zaostřit na blízko. Progresivní skla mají tu vlastnost, že se jejich dioptrické ohnisko plynule zvyšuje odshoda dolů a umožňuje vidět dobře do dálky, na střední vzdálenost i na blízko bez odkládání brýlí. Skla jsou estetická a poskytují komfort vidění.

TRVALÁ ZÁRUKA SPOKOJENOSTI
Společnost GrandOptical ručí za to, že se svými novými progresivními skly budete spokojeni. V případě, že byste si na ně přesto nezvykli, bezplatně vám je do 30 dnů od nákupu vymění za skla do dálky a skla na čtení ve stejné cenové relaci.

NYNÍ NAVÍC ZÁRUKA VRÁCENÍ PENĚZ
Speciálně k nabídce Sleva podle věku vám GrandOptical nabízí také možnost vrácení peněz. V případě vaší nespokojenosti vám GrandOptical do 30 dnů od nákupu vrátí peníze. Platí pouze pro Basic a Comfort sadu progresivních skel podle ceníku GrandOptical.
Nabídka se nevztahuje na samozabarvovací skla.

GrandOptical je součástí mezinárodní sítě Pearle Europe, která v oblasti oční optiky a péče o zrak patří k největším provozovatelům v Evropě a působí v řadě zemí. Koncem roku 2007 tvořilo síť Pearle Europe celkem 2200 obchodů oční optiky.
GrandOptical v současnosti provozuje 37 prodejen oční optiky v celé České republice. Díky nejmodernějším technologiím, kterými disponuje, může svým zákazníkům nabídnout bezkonkurenční kvalitu a rychlost služeb a širokou škálu záruk.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..