Moderní brýle za poloviční cenu

Vyzkoušejte si v pohodlí domova dioptrické i sluneční brýle z aktuální módní kolekce, a to včetně doplňků až o 50 % levněji! Námi dodávané brýle jsou stejně kvalitní, jako ty v kamenných očních optikách. Odborně vybrousíme a osadíme čočky přesně podle vašich požadavků. Na brýlové obruby poskytujeme standardní záruku v délce 24 měsíců. Ke každým brýlím dodáváme zdarma pevné pouzdro na brýle jako dárek.

Měníme návyky při nákupu brýlí a optiky

Když jsou brýle drahé, není se čemu divit, že lidé mají jedny „parádní“ brýle a pro další příležitosti si často vypomáhají těmi nejlevnějšími brýlemi ze supermarketů. My jsme stlačili ceny tak, aby si všichni mohli dopřát opravdu kvalitní zdravotní pomůcku.

Zrak je náš nejcennější smysl a není dobré se o něj okrádat používáním nekvalitních brýlí.

Brýle jsou rovněž módním doplňkem. Střídáme je a kombinujeme podle nálady, chuti nebo oblečení. Nyní si různé variace modelů a stylů může dopřát každý.

Zakládáme si na kvalitním značkovém produktu a komplexních optických službách – to vše až s 50% úsporou proti kamenným optikám. Všechny námi dodávané výrobky jsou certifikovány pro prodej v Evropské unii.

Náš optický poradce vám ochotně poradí s výběrem těch nejvhodnějších brýlí dle tvaru vašeho obličeje, všechny modely z aktuální kolekce si samozřejmě můžete rovnou i vyzkoušet. Dioptrické i obyčejné čočky umíme dodat různě trvale zbarvené (4 odstíny), nebo samozabarvovací (čočka Transitions se automaticky ztmaví dle intenzity slunečního záření).

Pro řidiče a časté uživatele počítačů jsou vhodné naše antireflexivní čočky, které zabraňují odleskům (např. louže na silnici, nebo odrazy od monitoru počítače) a jejich pronikání k vašim očím.

Prohlédněte si aktuální modely námi nabízených brýlových obrub:

Klikněte na SL pro Slideshow (automatické prohlížení), nebo FS pro FullScreen (zobrazení přes celý displej).
[flagallery gid=1 name=“Gallery“default_int]

Jako doplněk ke klasickým brýlovým obrubám máme v sortimentu také sluneční brýle v designech pro letošní rok. Všechny čočky námi nabízených slunečních brýlí mají certifikovaný UV filtr a od běžných brýlí z tržnic se odlišují nejen aktuálním módním designem, ale zejména polarizačním filtrem. Také čočky slunečních brýlí vám samozřejmě osadíme ve vámi vybraném odstínu.

Zajímavostí jsou naše speciální brýle pro aktivní sportovce (horolezectví, cyklistika, běh, kolečkové brusle a pod.), s různými polarizačními filtry a s možností vložení dioptrických čoček. Konstrukce sportovních brýlí je netradičně bez šroubků a volitelně i s upevněním kolem hlavy.

Máte-li zájem o nové brýle a kvalitní čočky za velmi příznivé ceny, vyplňte prosím níže uvedený formulář. Dohodneme si s vámi schůzku na vámi zvoleném místě v pro vás ideálním čase a náš odborný optický poradce vás nezávazně seznámí s celou naší kolekcí.

[contact-form 1 „Kontaktní formulář 1“]

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..